(1 review) Write a Review
SKU:
WSR55007-225-BK-RS-SS
UPC:
Condition:
New
Availability:
Shipping in 1-2 Business Days
Weight:
2.50 LBS
WARNING: California’s Proposition 65::
www.P65Warnings.ca.gov
Inlet Size:
2.25 inch Inlet
Link to Amazon Page:
https://www.amazon.com/dp/B071R37L6B
WSR55007-225-BK-RS-SS
Description:
2.25" Inlet 5.50 X 3.00" High 7.00" Lg Black Double Wall Rolled Oval Split Resonated